Najnowsze posty

Spódniczki mini zawsze w modzie?

Dziś o tym, co od długiego czasu jest wciąż w modzie, dokładniej o spódniczkach mini. To uniwersalny element damskiej garderoby, który przez wiele lat był uważany za kontrowersyjny, a nawet prowokacyjny. Jednak teraz, w dobie nowoczesnej mody, spódniczka mini stała się jednym z najpopularniejszych elementów kobiecej szafy!

Spódniczki mini – dla kogo?

 

Spódniczki mini to idealny sposób na wyeksponowanie kobiecych kształtów, a także na wyeksponowanie nóg. Są doskonałe dla kobiet, które są pewne siebie i chcą poczuć się zmysłowo i sexy. Jednak warto dodać, że spódniczka mini nie musi być niezwykle krótka i obcisła. Można znaleźć wiele różnych fasonów i krojów, które będą dopasowane do różnych typów sylwetki.

O czym musisz pamiętać, wybierając model mini?

 

Zanim zdecydujesz się na spódniczkę mini, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim warto wybrać odpowiedni rozmiar, który będzie dobrze leżał na ciele i nie będzie zbyt krótki – chodzi o ty by wyglądać sexy, lecz nie wulgarnie. Ponadto, należy zwrócić uwagę na to, że spódniczka mini to element, który nie zawsze będzie odpowiedni na każdą okazję i do każdej stylizacji. Dobierając stylizację na formalne spotkanie, pamiętaj, że nie łączyć krótkiej spódniczki z odkrytą górą – np. bluzką na ramiączkach.

 

W przypadku spódniczki mini warto ustawić na prostotę. 

 

Najlepiej połączyć ją z prostym, klasycznym topem lub koszulą, dzięki czemu spódniczka będzie doskonałym dopełnieniem stylizacji. Do spódniczki mini warto również dobrać odpowiednie obuwie – najlepiej wykorzystać buty na obcasie lub botki czy kozaczki.

 

Spódniczka mini to doskonały element, który pozwala na wyeksponowanie kobiecych kształtów i nóg. Warto jednak pamiętać, aby dobrać odpowiedni rozmiar i pozostałe elementy stylizacji. Dzięki temu spódniczka mini będzie wyglądać dobrze na wiele różnych okazji!

Zamieszczono w: Test

Zostaw komentarz